8. Sınıf LGS Başarımız

8. sınıf 2019 LGS sonuçlarında %10'da 10 öğrenci

Devamını okuyun

YKS Başarılarımız

2017-2018 YKS üniversite tercihlerinde %97 yerleştirme başarısı!!

Devamını okuyun

Okul Sınavlarında Başarı

Takdir ve teşekkür belgeleri her zamanki gibi yine öğrencilerimizde!!.

Devamını okuyun
 

Biz Kimiz?

Çocuklarımızın ve ülkemizin iyi nesillere sahip olabilmesi için temel eğitim şartının vazgeçilmez olduğunun bilinciyle hareket ederek çocuklarımız için fedakarlığı sonuna kadar göstermemiz gerektiği bilincindeyiz.


Eğitimde farkındalığı sağlayarak çocukların bilinçli öğrenme yeteneğini geliştirmek için sizinleyiz. Eğitimde kalite ön koşuluyla hareket ederek çocuklarımızın iyi bir geleceğe ilerlemeleri ve hedeflerine ulaşmalarında öncülük etmekteyiz. Sizlerin de iyi bir gelecek kaygınızın olmaması için, çocuklarınız için bizimle birlikte sizleri eğitimde farkındalığa davet ediyoruz. Her şey daha iyi bir gelecek için...

Başarı
Çocukların hayata hazır başarılı birer birey olarak yetişmesini sağlamak.
Kalite
Çocukların kaliteli eğitime ulaşmalarını sağlayarak çocuklara yeni bir bakış açısı kazandırmak.
Özgüven
Özgüveni yüksek, kendine güvenen nesiller yetiştirmek.
Yenilikçilik
Çocukların hayattaki yeniliklere adapte olabilen prensip sahibi birer birey olmasını sağlamak.

Öğrencilerimizin Görüşleri

Başarı denince akla ilk gelmesi gereken yer burası. Ben burada 2 yılımı geçirdim ve tekrar sınava hazırlanmam gerekse yine burayı seçerdim. Samimi ve alanında uzman hocalarımızdan oluşan kadrosu tek kelimeyle mükemmel. Gerçekten öğrenciler üzerine çok emek veriyorlar. Hocalarıma tekrardan teşekkürler.

Kafamdaki okul algısını silip atan, güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdiren ve gidip gelmekten bir an olsun mutsuz olmadığım tek yer. Bir sene boyunca geçirdiğim güzel vakitleri unutmam mümkün değil. Başarımda katkısı büyük olan bu insanlara tekrar teşekkür ediyorum. Başarmak isteyenlerin bir an olsun tereddüt etmemesi gereken tek dershane.

Matematiğin var olduğundan haberi olmayan beni, üniversiteye yerleştirmeyi başaran mükemmelin ötesindeki bu kadroyu ve okulu herkeslere öneriyorum… Emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum…

Her şeyiyle kusursuz bir eğitim öğretim yuvası. Butik okul-dershane olmasının avantajlarını fazlaca hissediyorsunuz. Her durumda sizinle ilgilenen her biri işini çok iyi bilen öğretmenlerle dersleri çok iyi öğreniyorsunuz ve dersler bir o kadarda eğlenceli ve keyifli geçiyor. Başarılı olmak isteyenlerin tek adresi. Bütün hocalarıma dershanedeki herkese çok teşekkür ediyorum.

Ders kitaplarındaki gereksiz formüllerle kafanızı doldurmayan, soruyla karşılıklı bakışmak yerine soruyu anında tanıyıp çözdüren. Fizikte iki vektörün bileşkesini alamayan bana artık çukur aynada odak bulduran bir dershane. Ne denebilir ki "Eğitimin" sözlükteki gerçek anlamını bu dershanede bulabilirsiniz.

Henüz N22'li değil misiniz?